
13 ocen dlaMegazestaw Felix Classic, saszetki, 80 x 85 g
Średnia ocena (13)

01.06.26|Aleksander
Wiejskie smaki
Bez zachwytu
Jak mój kot lubi mokra karmę Feliksa tak ta mu nie specjalnie pasuje niestety ale jestem niezadowolony tym faktem.

27.04.26
Rybny mix (4 smaki)
Nie polecam
Koty raczej wszystko jedzące tej karmy nie chcą zdecydowanie jeść. Karma w w sobie dziwne kawałki i faktycznie słabo to wygląda. Zdecydowanie nie polecam
20.12.25|Mariola
Świetny, moje 3 kocice kochaja
Pycha dla kotek i trzyma je w dobrej formie. Nie ma za dużo mięsa więc nie obciąża nerek.
01.03.25|Dorota
Mix mięsno - rybny
Niestety ale moje koty, które uwielbiają mokrą karmę Felix, tych saszetek nie chcą ruszyć. Coś z tym mixem jest nie tak. Kompletnie nie smakuje im.
18.10.24|Edyta
Dno
Mamy dwa koty i żaden nie chce tego jeść
27.06.24|L.C
Wiejskie smaki
Ani jeden z ponad 40 kotów nie ruszył tej karmy! Dramat! Jestem załamana! Kasa wyrzucona w błoto!
06.06.24|Piotr
Felix Mięsno-rybny
Wygląda to jak mielone kulki. Kot nawet nie podchodzi do miski. Rzadko wystawiam niskie oceny ale tutaj chyba trzeba. Wiadomo że koty mają dobry węch. Wygląda to na karmę zrobioną że słabej jakości mięsa.
15.04.24|Kasia
Rybny smak - to jest to
Ulubiony smak naszego kota! Nasz kot ma kota na punkcie rybnych smaczków!
19.03.24|Tomasz
Porażka
Podzielam negatywne uwagi na temat tej karmy. Pomimo, że mój kot lubi rybne smaki to karma z tej serii to porażka. Kot wylizuje galaretkę ale "mięska" nie rusza. Są to jakieś klopsiki czyli zmielone "coś". Nie polecam
28.02.24|Kasia
Smaczki rybne
Nasz kot uwielbia te wszystkie rybne smaki, a najbardziej krewetkowo-tuńczykowy 🐟🦐
10.02.24|Beata
Porażka
Koty, które lubią Felixa, tych saszetek nie chcą tknąć, nie polecam
01.02.24|Irena
Megazestaw Felix Classic, saszetki, 80 x 85 g
Żaden z kotów - a jest ich 10 - nie chciało tego jeść. Polizały sosy, a reszta została.
29.11.23|Małgorzata
Megazestaw Felix Classic, saszetki, 80 x 85 g
To jest zdecydowanie nietrafiony produkt z serii Felix. Dotychczas uważałam, że moje koty nauczyły się czytać i jedzą wszystko, co ma Felix na opakowaniu.. jednak wszystko poza tym. Smaki niby te same, co w innych Felixach, jednak już nawet na oko widać, że to co innego. Widać, że kawałki w galaretce to nie kawałki mięsa, tylko takie zmielone pokrojone na równe kawałeczki coś. Mam 2 koty o różnych upodobaniach, smaków w paczce jest 4 i niestety oba nie chcą dotknąć żadnej z tych saszetek.
