Informacje o przesyłce

 • Ogólne informacje

  Ogólne informacje

  Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci jak najwyższy poziom obsługi. Obecnie 93% przesyłek dociera na miejsce w ciągu 1-3 dni roboczych.

  Po wpłynięciu Twojego zamówienia do naszego systemu natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Jeśli w ofercie nie jest podane inaczej, czas dostawy wynosi od 1 do 5 dni roboczych. Termin dostawy liczony jest od dnia następującego po dniu zawarcia umowy kupna-sprzedaży z bitiba (zgodnie z postanowieniami 4 Regulaminu sklepu), z wyjątkiem zakupu dokonywanego wraz z opcją płatności przelewem. W przypadku płatności przelewem za zakupiony towar, termin dostawy rozpoczyna się od dnia następującego po dniu, w którym dokonano polecenia przelewu środków na rzecz bitiba z tytułu zakupu.

  W ciągu 48 godzin od daty zaksięgowała płatności następuje realizacja Twojego zamówienia. Gdy tylko paczka z towarem opuści nasz magazyn zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu wydania jej z naszego magazynu.

  Czas dostawy może różnić się w zależności od dnia tygodnia, w którym złożono zamówienie. Jeżeli ostatni dzień terminu dostawy przypada na sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny, termin dostawy zostanie automatycznie przedłużony na kolejny dzień roboczy.

  Dostarczenie towaru do Polski powierzamy firmom InPost Paczkomat® 24/7, DPD i DHL.

  Zastrzegamy sobie prawo wyboru lub zmiany firmy kurierskiej.

  Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 31,5 kg.

  Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.

 • Czas dostawy

 • Koszty przesyłki

 • Monitorowanie przesyłki