Informacje o przesyłce

 • Ogólne informacje

  Ogólne informacje

  Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci jak najwyższy poziom obsługi. Obecnie 93% przesyłek dociera na miejsce w ciągu 1-2 dni roboczych.

  Po wpłynięciu Twojego zamówienia do naszego systemu natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Jeśli w ofercie nie jest podane inaczej, czas dostawy wynosi od 1 do 5 dni roboczych. Termin dostawy liczony jest od dnia następującego po dniu zawarcia umowy kupna-sprzedaży z bitiba (zgodnie z postanowieniami 4 Regulaminu sklepu), z wyjątkiem zakupu dokonywanego wraz z opcją płatności przelewem. W przypadku płatności przelewem za zakupiony towar, termin dostawy rozpoczyna się od dnia następującego po dniu, w którym dokonano polecenia przelewu środków na rzecz bitiba z tytułu zakupu.

  W ciągu 48 godzin od daty zaksięgowała płatności następuje realizacja Twojego zamówienia. Gdy tylko paczka z towarem opuści nasz magazyn zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu wydania jej z naszego magazynu.

  Czas dostawy może różnić się w zależności od dnia tygodnia, w którym złożono zamówienie. Jeżeli ostatni dzień terminu dostawy przypada na sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny, termin dostawy zostanie automatycznie przedłużony na kolejny dzień roboczy.

  Dostarczenie towaru do Polski powierzamy firmom InPost, GLS i DPD.

  Zastrzegamy sobie prawo wyboru lub zmiany firmy kurierskiej.

  Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 31,5 kg.

  W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 prosimy również mieć na uwadze fakt, że kurier może zwrócić się do odbiorcy z prośbą o odbiór paczki bezpośrednio przed budynkiem mieszkalnym. Prosimy o wyrozumiałość.

  Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.

 • Czas dostawy

  Czas dostawy

  Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym Klientom jak najwyższy poziom obsługi. Obecnie 93% przesyłek dociera na miejsce w ciągu 1-2 dni roboczych.

  Termin dostawy liczony jest od dnia następującego po dniu zawarcia przez Klienta umowy kupna-sprzedaży z bitiba (zgodnie z postanowieniami 2.2 Regulaminu sklepu), z wyjątkiem zakupu dokonywanego wraz z opcją płatności przelewem. W przypadku płatności przelewem za zakupiony towar, termin dostawy rozpoczyna się od dnia następującego po dniu, w którym Klient dokonał polecenia przelewu środków na rzecz zooplus z tytułu zakupu.

  Czas dostawy może różnić się w zależności od dnia tygodnia, w którym złożono zamówienie. Maksymalny czas dostawy wynosi 5 dni roboczych. Jeżeli ostatni dzień terminu dostawy przypada na sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny, termin dostawy zostaje automatycznie przedłużony na kolejny dzień roboczy.

  Dzień zamówienia
  Szacowany czas dostawy (dni robocze)
  Pierwszy dzień możliwej dostawy

  Poniedziałek

  1 - 2 dni

  Wtorek

  Wtorek

  1 - 2 dni

  Środa

  Środa

  1 - 2 dni

  Czwartek

  Czwartek

  1 - 2 dni

  Piątek

  Piątek

  1 - 2 dni

  Poniedziałek

  Sobota

  1 - 2 dni

  Wtorek

  Niedziela

  1 - 2 dni

  Wtorek

 • Koszty przesyłki

  Koszty przesyłki

  Tylko w bitiba.pl od 99 zł standardowa dostawa do domu gratis! Przy wartości zamówienia 8–78,99 zł koszty przesyłki wynoszą 15 zł (kurier GLS, DPD oraz InPost) lub 12 zł (InPost Paczkomat®), przy wartości zamówienia 79–98,99 zł koszty przesyłki wynoszą 8 zł. Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zamówienia to 8 zł (bez kosztów przesyłki).

  Maksymalna waga każdej paczki, jaką możemy wysłać, wynosi 31 kg. Zamówienia o wadze powyżej 31 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 12 zł za dodatkową paczkę.

  Ostateczny koszt dostawy można zobaczyć w podglądzie zamówienia po zalogowaniu lub podaniu adresu dostawy.

  Dostawca usług
  Wartość zamówienia: 8–78,99 zł
  Wartość zamówienia: 79–98,99 zł
  Wartość zamówienia: powyżej 99 zł
  GLS

  15 zł

  8 zł

  Darmowa dostawa

  DPD

  15 zł

  8 zł

  Darmowa dostawa

  InPost Kurier

  15 zł

  8 zł

  Darmowa dostawa

  InPost Paczkomat®

  12 zł

  8 zł

  Darmowa dostawa

 • Monitorowanie przesyłki

  Monitorowanie przesyłki

  Zastanawiasz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka? Teraz masz możliwość sprawdzenia tej informacji. Klikając na te linki, zostaniesz przekierowany do strony internetowej InPost, GLS lub DPD.

  Po wprowadzeniu numeru Twojej paczki w odpowiednie pole, zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat daty dostawy.

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Dostawa

 • InPost
 • GLS
 • DPD

Bezpieczeństwo

Społeczność bitiba

 • Appstore
 • Google Play