Aplikacja bitiba

Pobierz aplikację
Darmowa dostawa od 129 zł **

Informacje o przesyłce

 

Kraj Koszty przesyłki Darmowa dostawa od Dostawa
Polska 18,00 zł 129,00 zł No preference


1. Koszty przesyłki.

Tylko w bitiba.pl od 129 zł standardowa dostawa do domu gratis! Przy zamówieniach o wartości 59–98,99 zł koszty przesyłki wynoszą 18 zł (DPD oraz GLS) lub 15 zł (InPost), przy zamówieniach o wartości 99–128,99 zł koszty przesyłki wynoszą 10 zł. Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zamówienia to 59 zł (bez kosztów przesyłki).

Maksymalna waga każdej paczki, jaką możemy wysłać, wynosi 31 kg. Zamówienia o wadze powyżej 31 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 12 zł za dodatkową paczkę.

Ostateczny koszt dostawy można zobaczyć w podglądzie zamówienia po zalogowaniu lub podaniu adresu dostawy.

 

2. Ogólne informacje odnośnie zamówień.

Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci jak najwyższy poziom obsługi. Obecnie 93% przesyłek dociera na miejsce w ciągu 1-2 dni roboczych.

Po wpłynięciu Twojego zamówienia do naszego systemu natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Jeśli w ofercie nie jest podane inaczej, czas dostawy wynosi od 1 do 5 dni roboczych. Termin dostawy liczony jest od dnia następującego po dniu zawarcia umowy kupna-sprzedaży z bitiba (zgodnie z postanowieniami 4 Regulaminu sklepu), z wyjątkiem zakupu dokonywanego wraz z opcją płatności przelewem. W przypadku płatności przelewem za zakupiony towar, termin dostawy rozpoczyna się od dnia następującego po dniu, w którym dokonano polecenia przelewu środków na rzecz bitiba z tytułu zakupu.

W ciągu 48 godzin od daty zaksięgowała płatności następuje realizacja Twojego zamówienia. Gdy tylko paczka z towarem opuści nasz magazyn zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu wydania jej z naszego magazynu.


Czas dostawy może różnić się w zależności od dnia tygodnia, w którym złożono zamówienie. Jeżeli ostatni dzień terminu dostawy przypada na sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny, termin dostawy zostanie automatycznie przedłużony na kolejny dzień roboczy.

 

Dostarczenie towaru do Polski powierzamy firmom InPost, GLS i DPD.

Zastrzegamy sobie prawo wyboru lub zmiany firmy kurierskiej.

Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 31,5 kg.

W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 prosimy również mieć na uwadze fakt, że kurier może zwrócić się do odbiorcy z prośbą o odbiór paczki bezpośrednio przed budynkiem mieszkalnym. Prosimy o wyrozumiałość.

Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.

 

3. Monitorowanie przesyłki.

Zastanawiasz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka? Teraz masz możliwość sprawdzenia tej informacji. Klikając na te linki, zostaniesz przekierowany do strony internetowej InPostGLS lub DPD. Po wprowadzeniu numeru Twojej paczki w odpowiednie pole, zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat daty dostawy.