Aplikacja bitiba

Pobierz aplikację
Darmowa dostawa od 129 zł **

Informacje o przesyłce

 

Kraj Koszty przesyłki Darmowa dostawa od Dostawa
Polska 18,00 zł 129,00 zł No preference


1. Koszty przesyłki.

Tylko w bitiba.pl od 129 zł standardowa dostawa do domu gratis! Przy zamówieniach o wartości 59–98,99 zł koszty przesyłki wynoszą 18 zł, przy zamówieniach o wartości 99–128,99 zł koszty przesyłki wynoszą 10 zł. Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zamówienia to 59 zł (bez kosztów przesyłki).

Maksymalna waga każdej paczki, jaką możemy wysłać, wynosi 31 kg. Zamówienia o wadze powyżej 31 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 12 zł za dodatkową paczkę.

Ostateczny koszt dostawy można zobaczyć w podglądzie zamówienia po zalogowaniu lub podaniu adresu dostawy.

 

2. Ogólne informacje odnośnie zamówień.

Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym Klientom jak najwyższy poziom obsługi. Obecnie 93% przesyłek dociera na miejsce w ciągu 1-2 dni roboczych.

Po wpłynięciu Twojego zamówienia do naszego systemu natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Za wyjątkiem płatności za pomocą karty kredytowej, realizacja Twojego zamówienia następuje bezpośrednio po zaksięgowaniu przez nas Twojego dowodu wpłaty. W ciągu następnych 48 godzin następuje realizacja Twojego zamówienia. Gdy tylko paczka z towarem opuści nasz magazyn zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu wydania jej z naszego magazynu.

Dostarczenie towaru do Polski powierzamy firmom InPost, GLS i DPD.

Zastrzegamy sobie prawo wyboru lub zmiany firmy kurierskiej.

Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 31,5 kg.

W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 prosimy również mieć na uwadze fakt, że kurier może zwrócić się do odbiorcy z prośbą o odbiór paczki bezpośrednio przed budynkiem mieszkalnym. Prosimy o wyrozumiałość.

Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.

 

3. Monitorowanie przesyłki.

Zastanawiasz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka? Teraz masz możliwość sprawdzenia tej informacji. Klikając na te linki, zostaniesz przekierowany do strony internetowej InPostGLS lub DPD. Po wprowadzeniu numeru Twojej paczki w odpowiednie pole, zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat daty dostawy.