
5 ocen dlaCosma snackies XXL Maxi Tube, przysmak liofilizowany
Średnia ocena (5)

|
Kurczak, 200 g
Koty zawiedzione, ja też
Dawniej ulubiony przysmak moich kotów, teraz jedzony bardzo niechętnie lub wcale. A niby tylko zmieniło się opakowanie. Ale niestety, wraz z opakowaniem zmienił się kolor i zapach karmy, a przede wszystkim kawałki są teraz bardzo twarde.

|
Kurczak, 200 g
produkt stracił na jakości
Moje koty uwielbiały tego kurczaczka, niestety odkąd zmieniło się opakowanie zmienił się kolor, konsystencja i zapach produktu. Moje koty powąchają i odwracają głowy...... musimy po 8 latach znaleźć inny smakołyk bo tego nie zjedzą............. Wielka szkoda że nastąpiła niekorzystna zmiana
Niekorzystna zmiana
Dla moich kotów był to najlepszy smakołyk od 5 lat. Wraz ze zmianą opakowania, zmienił się skład. Obecnie kawałki są żółte, twarde i zdecydowanie straciły na jakości. Moje koty nie chcą tego jeść, powąchają i odchodzą ........ cena została taka sama ale jakość porażka
|
Coś jest nie tak
Kot uwielbia cosme w zielonej tubie, ta w różowej niby ten sam skład, a kot nie chce tego jeść.
|
Tani zamiennik
Wszystkie opinie, tak jak na zooplus wskazują jednoznacznie na zmianę producenta - Chiny. Koty nawet tego nie schną tknąć, a jadły przez 3 lata że uszy się trzęsły.
