Aktualne przerwy w łańcuchach dostaw

Produkt, którego szukasz, nie jest dostępny?

Drogi Kliencie,

wszystkie produkty, które oznaczone są w naszym dyskoncie internetowym, jako dostępne, oczywiście możesz dodać do swojego koszyka i kupić.

Rozumiemy, że tymczasowy brak dostępności jednego czy nawet kilku produktów Twoich ulubionych marek, może wzbudzić Twoje rozczarowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapasy towarów w naszych magazynach zawsze były odpowiednie. Niestety czasami może dojść do sytuacji, w których dostarczenie niektórych pozycji w standardowym czasie nie będzie realne. Wynika to z opóźnień w łańcuchu dostaw ze strony naszych kontrahentów..

Chcielibyśmy zapewnić, że robimy wszystko, aby produkty jak najszybciej były ponownie dostępne.

Ponieważ obecne wąskie gardła w dostawach mogą utrzymywać się przez dłuższy czas, zachęcamy do wyszukania ewentualnych alternatyw. Bitiba oferuje szeroki wachlarz asortymentu, obejmujący ponad 8000 pozycji. Przy niedostępnym wariancie znajdziesz link przekierowujący Cię do polecanej przez nas propozycji.

Powiadom mnie o dostępności

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego produktu alternatywnego, możesz ustawić powiadomienie o dostępności. Gdy tylko pożądany artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz automatycznie powiadomienie. Kliknij ikonę z dzwonkiem obok wybranego wariantu produktu i wprowadź swój adres e-mail.

Przepraszamy za niedogodności.