
27 ocen dlaVitakraft Cat Stick Classic, łosoś
Średnia ocena (27)
Super!
Nieważne, w jakim humorze jest mój kot, sticksy z Vitakraft zawsze poprawiają mu humor! On uwielbia ten snack i nigdy nie ma go dość! Polecam!
vitakraft cat stisk mini
Wyjątkowo smaczna przekąska! Mój kotek na jej punkcie szaleje ze szczęścia. W trakcie jedzenia tych pałeczek na grzbiecie Tośka tworzy się z sierści piękny "irokez", co jest oznaką zadowolenia. Gorąco polecam ten produkt.
Kochany przez kotka
Bardzo fajne przysmaki w przystępnej cenie. Mają podziałkę, dzięki której można je dzielić na mniejsze kawałki i co jakiś czas dawać kociakowi. Najczęściej wybieram smak z wątróbką - mój kot go uwielbia. ;)
Extra
Kocica zachwycona samkołykiem, zrobi dla niego wszystko :)
Najwyższa jakość
Mój Pan i Władca jest ze mnie dumny, w końcu znalazłem coś co mu naprawdę smakuje, a nawet woli je od tego co akurat jem ja.
Smaczne i zdrowe
Moja kotka poleca!
Ulubione
Jeden z bardziej lubionych przysmaków!
