Koszyk

Nowości

Nowa karma czy przysmaki dla Twojego kota? Sprawdź nasze nowe produkty i zapewnij pupilowi urozmaicenie posiłków!

28 produkty/ów
28 produkty/ów
28 produkty/ów
Nowość
Sanabelle Poduszki Mleczne, chrupiące i kremowe, lśniąca sierść, bez zboża, bez dodatku cukru, 55 g. Wyprodukowane w Niemczech z sercem.
4 opcji
5,48 zł
99,64 zł / kg
5,21 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
Sanabelle Poduszki Mleczne, chrupiące i kremowe, lśniąca sierść, bez zboża, bez dodatku cukru, 55 g. Wyprodukowane w Niemczech z sercem.
4 opcji
-8.86%
pojedynczo
38,36 zł
34,96 zł
90,80 zł / kg
33,21 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja

Twoje korzyści

Ponad 8000 najwyżej ocenianych produktów
Ponad milion zadowolonych klientów
bitiba Subskrypcja: oszczędź nawet do 7%
Nowość
2 opcji
29,96 zł
49,92 zł / kg
28,46 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
Mjamjam Snackbag kulinarny dziki łosoś. Najwyższa jakość z niemieckiej produkcji. Duża ilość ryby, bez zbóż, bez dodatku cukru, naturalny.
4 opcji
15,96 zł
127,68 zł / kg
15,16 zł
Ocena: 4.5/5(2)
bitiba Subskrypcja
Nowość
Mjamjam Snackbag kulinarny dziki łosoś. Najwyższa jakość z niemieckiej produkcji. Duża ilość ryby, bez zbóż, bez dodatku cukru, naturalny.
4 opcji
-9.27%
pojedynczo
31,92 zł
28,96 zł
115,84 zł / kg
27,51 zł
Ocena: 4.5/5(2)
bitiba Subskrypcja
Nowość
Schesir Snax Ricco z łososiem, chrupiące przekąski z aromatycznym nadzieniem, łosoś jako główny składnik, bez zboż, naturalne przeciwutleniacze, dodatek tauryny i witamin, 60 g.
3 opcji
6,48 zł
108,00 zł / kg
6,16 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
Vitakraft Liquid Snack z pasztetem wątrobianym, biotyną, 6 x 15 g. Bez dodatku barwników i konserwantów. Topowa marka 2024 w kategorii żywność. Niska kaloryczność.
2 opcji
-10.94%
pojedynczo
17,92 zł
15,96 zł
88,68 zł / kg
15,16 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
Ręka trzyma małą miseczkę z brązowym płynem, kot siedzi obok na drewnianej podłodze i patrzy w górę.
5 opcji
42,96 zł
25,56 zł / l
40,81 zł
Ocena: 4.4/5(7)
bitiba Subskrypcja
Nowość
Ręka trzyma małą miseczkę z brązowym płynem, kot siedzi obok na drewnianej podłodze i patrzy w górę.
5 opcji
42,96 zł
25,56 zł / l
40,81 zł
Ocena: 4.4/5(7)
bitiba Subskrypcja
Nowość
Ręka trzyma małą miseczkę z brązowym płynem, kot siedzi obok na drewnianej podłodze i patrzy w górę.
5 opcji
42,96 zł
25,56 zł / l
40,81 zł
Ocena: 4.4/5(7)
bitiba Subskrypcja
Nowość
Ręka trzyma małą miseczkę z brązowym płynem, kot siedzi obok na drewnianej podłodze i patrzy w górę.
5 opcji
41,96 zł
24,96 zł / l
39,86 zł
Ocena: 4.4/5(7)
bitiba Subskrypcja
Nowość
Miamor Cat Cream Multipack, 24x16g: 6x malt, 6x pasztet wątrobiany, 6x multiwitamina, 6x łosoś. Cztery różne smaki w pojedynczych stickach widoczne.
2 opcji
41,96 zł
109,28 zł / kg
39,86 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
Miamor Cat Cream Multipack, 24x16g: 6x malt, 6x pasztet wątrobiany, 6x multiwitamina, 6x łosoś. Cztery różne smaki w pojedynczych stickach widoczne.
2 opcji
-7.1%
pojedynczo
83,92 zł
77,96 zł
101,52 zł / kg
74,06 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
Vitakraft Liquid Snack 48x Mega Pack z łososiem, bez dodatku cukru, mało kalorii, Omega 3, bez barwników ani konserwantów, certyfikat MSC.
86,96 zł
120,76 zł / kg
82,61 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
2 opcji
-8.28%
pojedynczo
59,92 zł
54,96 zł
0,04 zł / kg
52,21 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
4 opcji
-12.36%
pojedynczo
47,88 zł
41,96 zł
186,48 zł / kg
39,86 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
4 opcji
15,96 zł
212,80 zł / kg
15,16 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
4 opcji
15,96 zł
212,80 zł / kg
15,16 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
6,48 zł
108,00 zł / kg
Nie oceniono
Nowość
Sanabelle Poduszki Mleczne, chrupiące i kremowe, lśniąca sierść, bez zboża, bez dodatku cukru, 55 g. Wyprodukowane w Niemczech z sercem.
4 opcji
-8.86%
pojedynczo
38,36 zł
34,96 zł
90,80 zł / kg
33,21 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
Mjamjam Snackbag kulinarny dziki łosoś. Najwyższa jakość z niemieckiej produkcji. Duża ilość ryby, bez zbóż, bez dodatku cukru, naturalny.
4 opcji
-13.91%
pojedynczo
63,84 zł
54,96 zł
109,92 zł / kg
52,21 zł
Ocena: 4.5/5(2)
bitiba Subskrypcja
Nowość
Schesir Snax Ricco z łososiem, chrupiące przekąski z aromatycznym nadzieniem, łosoś jako główny składnik, bez zboż, naturalne przeciwutleniacze, dodatek tauryny i witamin, 60 g.
3 opcji
6,48 zł
108,00 zł / kg
6,16 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
Vitakraft Liquid Snack z pasztetem wątrobianym, biotyną, 6 x 15 g. Bez dodatku barwników i konserwantów. Topowa marka 2024 w kategorii żywność. Niska kaloryczność.
2 opcji
Nowość
Sanabelle Poduszki Mleczne, chrupiące i kremowe, lśniąca sierść, bez zboża, bez dodatku cukru, 55 g. Wyprodukowane w Niemczech z sercem.
4 opcji
5,48 zł
99,64 zł / kg
5,21 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
4 opcji
-12.36%
pojedynczo
47,88 zł
41,96 zł
186,48 zł / kg
39,86 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja
Nowość
Schesir Snax Ricco z łososiem, chrupiące przekąski z aromatycznym nadzieniem, łosoś jako główny składnik, bez zboż, naturalne przeciwutleniacze, dodatek tauryny i witamin, 60 g.
3 opcji
6,48 zł
108,00 zł / kg
6,16 zł
Nie oceniono
bitiba Subskrypcja